Connect with us

Hi, what are you looking for?

Liste

Erkek Sevgiliye Alınabilecek 7 Hediye

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyorken erkek arkadaşına hediye arayışında olan güzel hanımefendiler ne alacağı konusunda bir hayli kararsız. Öyle ki şimdiden bir çok marka, bu tip günler için hediye olarak alınan en çok satan ürünleri derlemeye başladı.

Bizde bugün güzel hanımefendi okurlarımız için birbirinden anlamlı ve güzel yedi Sevgililer Günü Hediye Tavsiyesi yapıyor olacağız. Listeye geçmeden önce belirtelim, hediyenin büyüğü/küçüğü, pahalısı/ucuzu olmaz önemli olan aldığınız hediyenin manevi değeridir.

Table of Contents

Erkek arkadaşınıza sevgililer gününde alabileceğiniz 7 hediye

1. Kitap

Denize karşı kitap okurken kahve içen genç
Denize karşı kitap okurken kahve içen genç

Erkek arkadaşınıza hobisi ile ilgili, okuduğu türlerle ilgili ya da iş dünyası ile ilgili kendisine bilgi katacak kitaplar satın alabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde artan girişimcilik/motivasyon konulu kitaplardan hediye edebilirsiniz.

Romantik olmak ve erkek arkadaşınıza romantizm yaşatmak istiyorsanız edebiyat kategorisinden bir kaç kitap seçebilirsiniz. Kitapla birlikte sizin fotoğrafınızın olduğu bir kitap ayracı da bastırabilirsiniz.

İndirimli Kitap Satın Alabileceğiniz Güvenilir İnternet Siteleri:

2. Saat

Sarı fon üzerinde siyah klasik saat
Sarı fon üzerinde siyah klasik saat

Erkek arkadaşınıza, her baktığında sizi hatırlayabileceği bir saat alabilirsiniz. Bu konuda tercih tamamen size kalmış ister klasik ister akıllı ister dijital ister köstekli güzel bir saat alabilirsiniz. Bütçeniz size kalmış ama biz sizler için bir kaç saat önerisini aşağıda yaptık.

Erkek arkadaşa hediye almalık saatler (indirimli)

Advertisement. Scroll to continue reading.

3. Akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik
Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

Sağlıklı yaşamayı hepimiz isteriz ve günümüzde sağlıklı bir yaşam sürmemiz için yardımcı olacak bir çok teknoloji mevcut ve bunlardan bir tanesi de akıllı bileklikler. Erkek arkadaşınıza hediye tercihi olarak akıllı bileklik alabilirsiniz.

Genellikle Xiaomi Mi Band 5 modeli en çok tercih edilen akıllı bilekliklerden ve özellikleri de harika. 24 saat boyunca Kalp ritmi izleme, 24 saat uyku takibi, 11 adet spor modu gibi genellikle sağlık üzerine odaklı.

4. Tişört

Desenli Tişörtler
Desenli Tişörtler

Erkek arkadaşınıza bir tişört satın alabilirsiniz, bu konuda ister herhangi bir mağazadan güzel görünen bir tişört alabilir ya da kendisine özel bir tasarım yaparak tişört bastırabilirsiniz.

Erkek arkadaşa tişört alabileceğiniz yerler:

5. Ayakkabı

Nike logolu gri ve koyu sarı ayakkabı
Nike logolu gri ve koyu sarı ayakkabı

Erkek arkadaşınıza önceden görüpte alamadığı ya da modelini beğendiği bir ayakkabıyı satın alabilirsiniz. Ne tür bir ayakkabı alacağınız konusunda kararsınızsanız basit bir eleme yapabilirsiniz. Eğer çok fazla spor ayakkabısı varsa klasik tarzda ayakkabı alabilirsiniz.

6. Bilgisayar oyunu

Oyun kolu tutan iki el
Oyun kolu tutan iki el

Oyun sever bir erkek arkadaşınız varsa kendisine almayı çok istediği bir oyunu satın alarak kendisine hediye edebilirsiniz yada en çok sevdiği online oyunda E-PIN, PUAN, PARA kodları satın alabilirsiniz.

7. Parfüm

Beyaz masa üzerinde duran bakım ve parfüm şişeleri
Beyaz masa üzerinde duran bakım ve parfüm şişeleri

Erkek arkadaşınıza sürekli kullandığı parfümü o ay siz alarak hediye edebilirsiniz, böylelikle kendisine “kokuna bayılıyorum” ve benzeri anlamlar ima edebilirsiniz.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: En İyi 5 Romantik Komedi Filmleri | Siberdefter

  2. Pingback: OPPO'dan Sevgililer Gününe Özel Teknolojik Hediyeler | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

İnternet

Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle sosyal izolasyonun yaşamsal ehemmiyet taşımış olduğu bu zorlu zamanlarda tüketicinin online alışverişe olan eğilimi, 14 Şubat Sevgililer Günü satışlarında da...

Haberler

14 Şubat Sevgililer Günü‘nde sevgilisine teknolojik bir hediye satın almak isteyenler için OPPO birbirinden farklı seçenekler ile karşınızda. A Serisi ve Reno 4 Serisi...

Advertisement