Cyberpunk 2077 Çıkış tarihi değiştirildi!

İlgili Cyberpunk 2077 haberlerinde, Microsoft ve CDPR’nin özel Cyberpunk 2077 Xbox One gizli bir mesajı var. Konsolun arkasında bir UV ışığı parlatarak ortaya çıkan mesaj aslında oldukça tatlı ve içten.

CD Projekt Red’in yaklaşan RPG’si Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi. Yeni çıkış tarihi, daha önce planlanan 17 Eylül tarihinden iki ay sonra PC, PS4 ve Xbox One’da 19 Kasım’a ayarlandı. Bir nesil güncellemesi üzerinde performansı artırır Xbox Serisi X ve PS5 daha önemli güncelleme de sonra gelen ile, açılışında gelecek.

Twitter’a gönderilen bir açıklamada, geliştirici, oyunun içerik ve oyun açısından tamamlanmış olmasına rağmen, henüz lansmana hazır olmadığını açıkladı. Ek geliştirme süresi, mekaniği dengelemek ve hataları düzeltmek için kullanılacaktır.

CDPR, “Oyun yapma şeklimize aşina olanlar hazır olmayan bir şey göndermeyeceğimizi biliyorlar.” “’Tamamlandığında hazır’ sadece söylediğimiz bir cümle değil, kulağa doğru geliyor, bunun için ısıyı alacağımızı bildiğimizde bile yaşadığımız bir şey.

CDPR, “Bu kelimeleri yazarken, Cyberpunk 2077 hem içerik hem de oynanış açısından bitti.” “Görevler, cutscen’ler, beceriler ve eşyalar; Night City’nin sunduğu tüm maceralar – hepsi orada. Ama birbirleriyle iç içe geçen bu kadar çok içerik ve karmaşık sistemle, her şeyi doğru bir şekilde yapmamız, dengeye ihtiyacımız var. Oyun mekaniği ve birçok hatayı düzeltin. Büyük bir dünya, demir atmak için çok sayıda şey anlamına geliyor ve tam olarak bunu yaparak ek zaman harcayacağız. “

Bu, Witcher stüdyosu için bir sonraki büyük sürümü işaret eden iddialı açık dünya oyunu Cyberpunk 2077’deki bir dizi gecikmedir. Oyun daha önce geçen yıl çıkmıştı ve birkaç kez geri itildi. Bu son gecikmeye rağmen, CD Projekt Red’in bu ayın sonlarında Cyberpunk Night City Wire etkinliğine ev sahipliği yapmayı planlamasıyla birlikte proje hakkında daha fazla bilgi almayı bekliyoruz.

İlgili Cyberpunk 2077 haberlerinde, Microsoft ve CDPR’nin özel Cyberpunk 2077 Xbox One gizli bir mesajı var. Konsolun arkasında bir UV ışığı parlatarak ortaya çıkan mesaj aslında oldukça tatlı ve içten.

2 thoughts on “Cyberpunk 2077 Çıkış tarihi değiştirildi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir