Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

‘Cyberpunk 2077’ Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

Bugün NVIDIA, CD PROJEKT RED’deki ekiplerle yepyeni bir oyun montajıyla tamamlanan yeni bir oyun geliştirici video röportajı yayınladı. Cyberpunk 2077 ek olarak tavsiye edilen sistem ihtiyaçlarını gösterildi ve GeForce RTX 3070’i ışın seyretme için resmi olarak tavsiye edilen monitör kartı olarak yer alıyor.

Sanal ‘Night City’ Turu

Yayınlanan video, DXR ışın seyretme ve NVIDIA DLSS ile oynanış ve ortamı daha kapsamlı hale getirmek için bu teknolojilerin kullanımına dair bilgiler içeriyor. Videoda dikkat çeken mevzu ışın izlemenin oyundaki gündüz / gece döngüsünde yapmış olduğu ayrım olarak karşımıza çıkıyor. Video, daha ilkin yayınlanmamış birçok oyun sahnesine yer vererek Night City’deki bayağı bir günü çarpıcı olarak gözler önüne seriyor.

RTX özelliği yardımıyla oyundaki muhtemel her yüzey görkemli ışın izlemeli yansımalarla görülüyor, mühim seviyede geliştirilmiş gölgeler naturel olarak yumuşuyor ve keskinleşiyor. Mağazalar, sokaklar ve binalar yayılımlı aydınlatmayla realist bir biçimde aydınlatılıyor ve genel hatlarıyla oyundaki dünya realist ayrıntılarıyla daha sürükleyici hale geliyor.

Cyberpunk 2077 için GeForce RTX 3070 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri
Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

CD PROJEKT RED ek olarak Cyberpunk 2077 için tavsiye edilen sistem gereksinimleri RTX özelliğiyle oyunu deneyimlemek için tavsiye edilen monitör kartlarını içerecek biçimde güncelledi. GeForce RTX 3070, ışın seyretme için resmi olarak tavsiye edilen monitör kartı olarak yer alıyor.

Yılın en oldukca beklenen oyunu Cyberpunk 2077 10 Aralık’ta piyasaya sürülecek. GeForce RTX bilgisayarlar bu soluk kesici oyunda DXR ışın izlemeli yansımalar, dağınık aydınlatma, ortam kapanması ve gölgelerin yanı sıra NVIDIA DLSS ile zenginleştirilerek olası olan en iyi Cyberpunk 2077 deneyimini sunacak.

Cyberpunk 2077’yi GeForce NOW’da oynayın

Bir GeForce RTX PC yada dizüstü bilgisayarı olmayan oyuncular NVIDIA’nın bulut oyun hizmeti GeForce NOW vesilesiyle piyasaya sürüldüğünde RTX ile geliştirilmiş Cyberpunk 2077‘yi oynayabilecek. GeForce NOW, düşük kaliteli teçhizatlara Cyberpunk 2077’yi RTX özelliği aleni olarak yayınlama gücü verecek. Cyberpunk 2077’yi buluttan akışla bütün cihazlarda ve Steam, UPlay ve Epic Games Store benzer biçimde mağazalardaki mevcut PC kitaplığında anında oynanabilecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Cyberpunk 2077 PlayStation 4 kopyaları sızdırıldı | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement