Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Cyberpunk 2077 PlayStation 4 kopyaları sızdırıldı

Cyberpunk 2077’nin son ertelenme haberinden sonra çıkış tarihi öncesi Cyberpunk 2077 oyununun bir kopyası sızdırıldı. Hatta öyle ki bu kopyayı bir şekilde eline geçiren bir oyuncu oyunun 20 dakikalık bir kesitini yayın dahi yaptı.

Cyberpunk 2077 bazılarının eline önceden geçmiş gibi görünüyor

Cyberpunk 2077 Görseli
Cyberpunk 2077 Görseli

Görünüşe göre Cyberpunk 2077’nin fiziksel kopyaları ortaya çıktı, kopyaların İnternet’te dolaşan görsellerinden spoiler yememeye dikkat edin. Oyunun PS4 sürümünün kutusu olduğu da gözümüze çarpıyor. Aynı zamanda oyunun erteleme nedeni olarak gösterdikleri yeni nesil konsollar için de bedava dağıttığı bir geliştirme yapılabilecek. Burada ilgi çekici bir detay da gözümüze çarpıyor.

İşte oyunun sızdırılan bir fotoğrafı

Cyberpunk 2077 PlayStation 4 CD Kapağı
Cyberpunk 2077 PlayStation 4 CD Kapağı

Cyberpunk 2077 kutusunun sağ alt tarafındaki Warner Bros. Logosu bir hayli dikkat çekiyor. Oyunun Kuzey ABD bölgesindeki dağıtımını üstlenen Warner Bros Interactive olduğuna göre bu sızıntı da o bölgede gerçekleşmiş olmalı. Bildiğiniz gibi CD Projekt RED’in çok beklenen ve çok ertelenen RPG oyunu 10 Aralık’ta çıkıyor. Çıkmasına bir aydan daha az bir süre kala oyunun fiziksel kopyalarının sızdırılması haberi bekleyen oyuncular için de hoş değil.

Bu özel Cyberpunk 2077 paketi, oyunun PS4 sürümünü içeriyor. Paketin üstünde, disk sürücülü PS5’ler için ücretsiz yükseltmenin mevcut olduğunu belirten bir açıklamanın yer aldığı bir yapıştırma bulunuyor.

Cyberpunk 2077‘nin fiziksel kopyalarının, PS4’e en az 2 Blu-ray diskiyle geleceği CD Projekt Red tarafından doğrulandı. Ayrıca, oyunun fiziksel kopyasını almayı tercih eden oyuncular, oyunun haritasına, çıkartmalarına, kartpostallarına ve birtakım dijital içeriklere sahip olacaklar.

PCGamer raporuna göre fiziksel kopyayı ele geçiren oyuncu, açılış bölümünün 20 dakikalık bir yayınını dahi yapmış. Twitch üstünde yapılan bu yayın sonrası CD Projekt RED araya girerek yayının silinmesini sağlamış. Bu sebeple elimizde bir görüntü veya video kaydı yok.

Cyberpunk 2077 Reddit sayfasında oyunun kendisinde olduğuna dair bir fotoğraf paylaştı. Hatta oyuna dair görüşlerini de yorumlarda belirtti.

Advertisement. Scroll to continue reading.

En son Cyberpunk 2077 haberleri ise AMD kartların RTX teknolojisini desteklemeyeceği yönündeydi. Ayrıca detaylı sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak ilgili haberimize de ulaşabilirsiniz.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement