Samsung, Galaxy Fold Teknolojisini Apple & Google’a Satmak İstiyor

Samsung, Galaxy Fold Teknolojisini Apple & Google’a Satmak İstiyor

Samsung, Galaxy Fold Teknolojisini Apple & Google’a Satmak İstiyor

Yolda daha fazla katlanabilir telefon var mı? Samsung Galaxy Fold‘un arkasındaki ekran teknolojisi kesinlikle yenilikçi ve Huawei Mate

Yolda daha fazla katlanabilir telefon var mı?

Samsung Galaxy Fold‘un arkasındaki ekran teknolojisi kesinlikle yenilikçi ve Huawei Mate X gibi benzer cihazlarla birlikte telefonların geleceğini etkilemeye yardımcı olacak gibi görünüyor . Şimdi de görünen o ki Samsung, Apple ve Google‘a da katlanır ekranlar sunmak istiyor.

ETNews’teki bir rapora göre , Samsung kendi katlanabilir telefonlarını seri üretime sokmalarına yardımcı olmak amacıyla Apple ve Google’a örnekler verdi. Elbette bu tamamen görülmemiş bir durum değil – Samsung, iPhone için ekran panelleri tedarik eden şirketlerden biri, bu yüzden zaten Apple ile hem ortak hem de rakip.

Samsung gibi bük

Söylenti doğruysa, o zaman bizinkinden daha erken bir zamanda Apple veya Google‘dan katlanabilir bir ahize gördüğümüz anlamına gelebilir. Görünüşe göre Samsung, katlanır ekranlar hakkında Huawei ve Oppo ile de görüşüyor.

Bir süredir Apple’ın en azından katlanabilir bir iPhone hakkında düşündüğü ipuçlarını görüyoruz – bu hafta başında bir Apple patenti böyle bir cihazın nasıl görünebileceğini gösterdi. Google Pixel 4’ün katlanabilir bir telefon olacağına dair çok az gösterge olmasına rağmen , bu şirketin donanım bölümünün gelecekte araştırmak isteyebileceği bir şey.

Göre ETNews raporunda , Samsung şu anda 2,4 milyon katlama panelleri yılda yapmak kadar dişli edilir ve talep 10 milyon ise yukarı o olabilir. Şimdiye kadar katlanabilir telefon devrimi sırasında gördüklerimizden çok etkilendik ve öyle görünüyor ki, dört gözle beklediğimiz yolda daha fazla el cihazı var.

1 thought on “Samsung, Galaxy Fold Teknolojisini Apple & Google’a Satmak İstiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir