Connect with us

Hi, what are you looking for?

Cep Telefonu

POCO X3 NFC Türkiye’ye Geliyor!

Sektörü yine şekillendiren zeki telefon markası POCO, yeni modeli POCO X3 NFC’yi bizim ülkemizde satışa sunuyor. 22 Ekim tarihinde satışa çıkacak olan POCO X3 NFC‘nin ön satışları ise 19 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

Genç teknoloji ve oyun meraklıları için hususi olarak tasarlanan POCO X3 NFC, benzersiz tasarımı, üst seviye performansı ve müsait fiyatıyla dikkatleri üstüne topluyor.

POCO X3 NFC’nin 6GB+64GB modeli 3.299 TL’den, 6GB+128GB modeli ise 3.339 TL’den 22 Ekim zamanı itibariyle n11.com’da online olarak satışa sunuluyor. 19 Ekim’den 21 Ekim gün sonuna kadar geçerli olacak olan ön satışa hususi fiyat kampanyası kapsamında; 6GB+64GB modeli 2.999 TL’den, 6GB+128GB modeli ise 3.199 TL’den tüketiciyle buluşuyor.

POCO X3 NFC
POCO X3 NFC

Tam ihtiyacınız olan performans

POCO X3 NFC, Qualcomm’un en yeni ve en kuvvetli 700 serisi 4G işlemcisi olan SnapdragonTM 732G’yi dünyada ilk defa kullanan telefon ünvanını taşıyor. POCO X3’ün en mühim özelliklerinden bir öteki ise telefonu oyun ihtiyaçlarına nazaran ayarlayan ve kullananların cihazın kuvvetli donanımından en iyi biçimde yararlanabilmelerine imkan tanıdığı olan Game Turbo 3.0’ın son olarak sürümüne haiz olması. Telefonun, Z eksenli doğrusal motoru ise değişik senaryolar için tasarlanmış 150’den fazla vibrasyon modu ile harika dokunsal geribildirim sağlıyor.

Tam ihtiyacınız olan pil ömrü: 65 dakikada yüzde 100 şarj

POCO X3 NFC, 5.160 mAh pili yardımıyla tek şarjla, iki güne kadar kullanım imkanı elde eden inanılmaz bir performans sunuyor. 33W süratli şarj özelliğine haiz aygıt ancak 65 dakika arasında 0 şarj oluyor. b şarj seviyesi için cihazın 30 dakika şarjda kalması yeterli.

Tam ihtiyacınız olan tecrübe: 120Hz + 240Hz monitör

POCO X3 NFC, POCO’nun yeniliklerin hepimiz tarafınca erişilebilir olmasını sağlama hedefi doğrultusunda, 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örneklem hızının müthiş kombinasyonunu bir araya getiren uçtan uca 6,67″ FHD + DotDisplay ekranıyla olağan dışı bir tecrübe sunuyor. POCO X3 NFC, fiyat kategorisinin oldukça üstünde kusursuz bir ekrana haiz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
POCO X3 NFC
POCO X3 NFC

DynamicSwitch işlevi, kullanım durumuna ve ekranda görüntülenen içeriğin biçimine bağlı olarak telefonun otomatikman 50, 60, 90 ve 120Hz içinde geçiş yaparak güç tasarrufu yapmasına imkan tanıyor.

240Hz dokunmatik örneklem hızı cihazın mucizevi monitör kabiliyetlerini daha da güçlendirerek rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyor. Şu anda piyasada bulunan birçok amiral gemisi zeki telefondan 3 daha süratli cevap veren POCO X3 NFC, üstün kullanıcı deneyimiyle kullanıcılara en sofistike oyunlarda dahi pazardaki öteki telefonlara nazaran büyük bir rekabet pozitif yanları sağlıyor.

Tam ihtiyacınız olan fotoğraflar: 64MP AI destekli dörtlü kamera sistemi

POCO X3 NFC, 64MP ana kamera, 13MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan birinci derslik AI destekli bir dörtlü arka kamera sistemine haiz. 

Altı tane kaleydoskop seçeneği, Gold Vibes modu, Cyberpunk modu, oldukça sayıda yeni resim filtresi ve AI Skyscaping 3.0 benzer biçimde özellikler kullananların toplumsal medyada her insanın dikkatini çekecek yaratıcı içerikler oluşturmalarına imkan tanıyor.

Cihazda video meraklıları da unutulmadı. 4K video kaydının yanı sıra akıcı video yakınlaştırma, odak zirvesi ve AE/AF kilidi benzer biçimde özellikler video çekimini daha eğlenceli bir hale getiriyor.

LOG/RAW format desteği ve Vlog modu, kullananların ancak en mühim anları, en yüksek kalitede yakalayabilmesini sağlamakla kalmıyor, bununla birlikte telefonu video içerikleri üretmek için yarı ustalaşmış bir iş istasyonuna dönüştürüyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement