Connect with us

Hi, what are you looking for?

İnceleme

Logitech G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse’u uygun fiyatla yüksek performans sunuyor!

Oyun severlerin yakından takip ettiği Logitech G, uygun fiyat ve yüksek kalite sunduğu G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse’u ile kullanıcılar tarafından tam puan alıyor.

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, klasik tasarımı ve yüksek performansı ile dikkatleri çeken oyuncu mouse’u G203 LIGHTSYNC ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Logitech G203 LIGHTSYNC
Logitech G203 LIGHTSYNC kutusu

Uygun fiyatı ve yüksek performansı ile büyük beğeni toplayan G203 LIGHTSYNC , hem erişilebilir hem de kaliteli mouse arayan oyun tutkunları için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kutusundan çıkar çıkmaz doğrudan kullanılabilen G203 LIGHTSYNC , Logitech G HUB aracılığıyla tamamen kişiselleştirilebiliyor.

8000 DPI‘a kadar ayarlanabilen yüksek hassasiyetli bir sensöre sahip ürün, profesyonel kullanıcıların oyun içi eylemlerini basitleştirmeleri için programlanabilir 6 tuş sunuyor.

Logitech G203 LIGHTSYNC
Logitech G203 LIGHTSYNC Alt kısmı

8 kat daha hızlı

LIGHTSYNC teknolojisi ayrıca yeni nesil RGB aydınlatma özelliğiyle birlikte geliyor.

G203 LIGHTSYNC , yaklaşık 16,8 milyon renkten oluşan bir yelpaze ile kullanıcılarına aydınlatma animasyonlarını ve efektlerini diğer Logitech G aygıtları ile uyum sağlama imkânı veriyor.

Sıradan mouse’lardan 8 kat daha hızlı olan G203 LIGHTSYNC, kusursuz bir oyun deneyimi sunacağını vadediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Logitech G203 LIGHTSYNC
Logitech G203 LIGHTSYNC

Logitech G Hakkında

Logitech G, Logitech International’ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir.

Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ürünlerinin yanı sıra direksiyon ve joystick gibi simülasyon ürünleriyle de her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor.

1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi.

Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech G’ye; http://www.logitechg.com/ http://blog.logitech.com, @LogitechG ya da @LogitechG.TR üzerinden ulaşılabiliyor.

Logitech G203 Lightsync Oyuncu Mouse‘unu Siberdefter’e özel 159 TL’lik fiyat etiketine satın almak için buraya tıklayın

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement