Instagram'da Hikaye Paylaşarak Para Kazanmak

Instagram'da Hikaye Paylaşarak Para Kazanmak

Instagram’da Hikaye Paylaşarak Para Kazanmak

Günlük yaşantımızın büyük bir çoğunluğu artık Instagram’da geçiyor ve Instagram’da bir çok kategoride sayfa açarak para kazanabilmemiz mümkün. Peki “Instagram’da Hikaye Paylaşarak Nasıl Para Kazanırız?”

Bloger ve Influencer kavramları artık hayatımıza işlediğinden beri markalar bir reklam pazarlaması yaparken doğrudan sosyal medyaya reklam vermektense bloger ve influencer kişileri hedef alıyor. Böylelikle daha az bir reklam bütçesi ile daha fazla kişiye ve daha fazla yeni müşteriye ulaşmış oluyorlar.

Sosyal medyada içerik sayfalarının çoğalması ve popüler bir hale gelmesi ile sayfa sahipleri ücret karşılığında reklam almaya böylelikle bir kazanç elde etmeye başladılar. Bu yeni pazar payını keşfeden girişimciler ile bu konu üzerine mobil uygulamalar geliştirmeye yöneldi. Instagram’da belli başlı takipçi sayısına ulaşan ve kitle edinen kişilerle freelance reklam projesi oluşturma fikri ise yayılmaya başladı.

Instagram’da Hikaye Atarak Para Kazanın!

Teamfluencer uygulaması sayesinde, Instagram hikayenize yükleme yaparak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Teamfluencer mobil uygulamasına kayıt olup Instagram hesabınızı bağlamak;

  • Teamfluencer mobil uygulamasını telefonunuza indirin; Android | iOS
  • Hesabınızı oluşturun
  • Size uygun kampanyaları bularak katılım sağlayın.

Teamfluencer, belirli yaş ve takipçi kriterlerine uygun kampanyalar sunuyor. Böylelikle size uygun kampanyayı bulup katılım sağlayarak cep harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bu ve bunun gibi uygulamalardan çok iyi miktarlarda para kazanan kişiler mevcut.

Aynı zamanda Teamfluencer ekibi, Instagram hesapları üzerinden ekstra ve özel kampanya duyuruları yapabiliyor. Kendilerini yakından takip ederek diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinden de para kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir