NETFLIX Dizi Aşkı Gerçek Oldu: 2021’in İlk Ünlü Çifti!

K-drama sevenlerini mutlu edecek, yeni yılın ilk aşk haberi Güney Kore‘den geldi.

2021’in Güney Kore’ye damga vuran senenin ilk ünlü çifti, hayranlarını oldukça sevindirdi.

2020 yapımı olup Netflix’te oldukça beğenilen ve izleyenlerden tam not almayı başaran K-drama Crash Landing On You‘nun başrol çifti Son Ye jin ve Hyun Bin gerçek hayatta da sevgili olduklarını açıkladılar.

Aktör Hyun Bin ve Aktris Son Ye-Jin, geçtiğimiz yılın çok sevilen k-draması Crash Landing On You’dan önce, 2018 yılında The Negotiation filminde birlikte rol almışlardı.

Crash Landing On You 2020’de Netflix orijinal yapımı olarak yayınlanan, Kuzey Koreli bir asker ile Güney Koreli miras varisi zengin bir kadının, tesadüf karşılaşmaları ve fedakarlıklarla dolu aşklarını anlatan bir kore dizisidir.

Haber, yeni yılın ilk gününde ünlülerin ilişkilerini açığa vurmasıyla bilinen Güney Kore‘ye ait bir sayfa olan Dispatch’in, Son Ye-Jin‘in Hyun Bin‘in arabasına binerken fotoğraflarının yer aldığı bir gönderi yayınlamasından sonra ortaya çıktı.

Çift, 2019’un başlarında birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nde bir süpermarkete görüldüler. Ancak ajansları, yaptıkları açıklamalarda sadece arkadaş olduklarını açıklamıştı.

Bu haberin yayınlanmasının ardından Aktör Hyun Bin’in ajansı VAST Entertainment ve Aktris Son Ye-Jin’in ajansı MSteam Entertainment, çiftin ilişkisini doğruladı.

VAST Entertainment (Hyun Bin)
MSteam Entertainment (Son Ye Jin)

Oyuncuların ajanslarının yaptığı açıklamaların ardından, Son Ye-Jin, yeni yıl için yaptığı Instagram paylaşımında, Hyun Bin ile ilişkisini sevenlerine söylemiş oldu.

Hyun Bin & Son Ye-Jin

Konuyla ilgili gelişmeleri, sosyal Medya kullanmayan Aktör Hyun Bin adına açılmış en büyük sayfa olan “hyunbin_actor”den takip edebilirsiniz:

https://www.instagram.com/hyunbin_actor/

2 thoughts on “NETFLIX Dizi Aşkı Gerçek Oldu: 2021’in İlk Ünlü Çifti!

    1. Teşekkür ederiz efendim 🙂 Bizi Instagram’da takip edebilirsiniz: @siberdefter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir