Netflix Ücretlerine Zam Geldi

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler çevrim içi video servisi Netflix, abonelik fiyatlarına zam yapma kararı aldı. Yeni düzenleme ile birlikte temel ve standart paketlerin fiyatı biraz daha pahalandı. En üst düzey Netflix aboneliği ise daha yüksek fiyat etiketine sahip oldu.

Netflix platformunun üyelikleri üç ayrı paketten oluşuyor ve haliyle bu üç paketinde kendine ait farklı özellik erişimleri bulunuyor. En temel farklardan bir tanesi ise görüntü kalitesi.

Temel, Standart ve Özel olmak üzere üç farklı plan sunan Netflix üyeliklerine %50 oranlarına yakın zamlar geldi. Aşağıda yeni fiyatlara ulaşabilirsiniz.

2021 yeni Netflix üyelik fiyatları (zamlı)

Netflix logosu
Netflix logosu
  • Temel Netflix Paketi’nin ücreti 17,99 TL’den 26,99 TL’ye yükseldi ve yüzde 50 oranında zam aldı.
  • Standart Netflix Paketi’nin ücreti 29,90 TL’den 40,99 TL’ye yükseldi ve yüzde 36,7 oranında zam aldı.
  • Özel Netflix Paketi’nin fiyatı ise 41.99 TL’den 54,99 TL’ye yükseldi ve yüzde 31 oranında zam aldı.

Netflix paketlerinin farkları neler?

  • Temel Netflix Paketi: Aylık ücreti 26,99 TL, video kalitesi 480p, Netflix’in bulunduğu tüm cihazlardan izleme imkanı, aynı anda sadece bir kişi izleyebiliyor.
  • Standart Netflix Paketi: Aylık ücreti 40,99 TL, video kalitesi 1080p, Netflix’in bulunduğu tüm cihazlardan izleyebilme imkanı, aynı anda sadece iki kişiye kadar izleyebiliyor.
  • Özel Netflix Paketi: Aylık ücreti 54,99 TL, video kalitesi 4K + HDR, Netflix’in bulunduğu tüm cihazlardan izleme imkanı, aynı anda iki kişiden fazlası izleyebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir