Netflix, FATE: THE WINX SAGA için İkinci Sezon Haberi Verdi!

  • Netflix özgün dizisi FATE: THE WINX SAGA ikinci sezonuyla maceralarına kalmış olduğu yerden devam edecek.
  • İkinci sezonda Abigail Cowen; Bloom, Hannah van der Westhuysen; Stella, Precious Mustapha; Aisha, Eliot Salt; Terra ve Elisha Applebaum da Musa rolüne geri dönecek.
  • İkinci sürem oyuncu ekibi ilerleyen günlerde duyurulacak.
  • Brian Young (The Vampire Diaries) ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü imalatçı olarak geri dönüyor.
  • Brian Young ile beraber Archery Pictures’dan (Riviera, The State) Judy Counihan,  Kris Thykier ile Rainbow’dan Cristiana Buzzelli ve Joanne Lee de yürütücü imalatçı olarak ikinci sezona devam ediyor.
  • Archery Pictures Production’ın Rainbow ile beraber hazırladığı dizinin ikinci sezonu, birer saatlik sekiz bölümden oluşacak.
  • FATE: THE WINX SAGA’nın ilk sezonu, 22 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlandı.
  • İkinci sezonun çekimleri bu senenin nihayetinde İrlanda’da başlayacak.

Dizi sorumlusu Brian Young, ikinci sürem için heyecanını şu laflarla paylaştı: “İlk sezondaki altı bölüm, arasında kuvvetli perilerin yaşamış olduğu bu son aşama varlıklı dünyanın kapılarını araladı. Bloom’un hikayesi gelişmeye devam ederken, Aisha, Stella, Terra ve Musa ile alakalı daha çok şey öğreneceğiniz için sabırsızlanıyorum! Yeni dönemde Alfea’da kimlerin geleceğini hiç bilemezsiniz…”

Winx Club’ın yaratıcısı, Rainbow Group’un kurucusu ve CEO’su Iginio Straffi dizi ile alakalı şu şekildeki konuştu: “Winx’in reel oyuncularla çekilen uyarlaması seyirciyle çizgi filmimizde olduğu şeklinde bir bağ kuruyor. Yıllar geçtikçe global bir fenomen haline gelen Winx’te milyonlarca fanatik diziyi içtenlikle takip etti. Bu destekleri sayesinde ‘Fate: The Winx Saga’ dünya genelinde büyük bir başarı yakaladı. Dünyanın dört bir tarafındaki fanatikleri tarafınca merakla beklenen dizinin ikinci sezonu Netflix’te başlayacak.”

Fate: The Winx Saga Hakkında: 

Fate: The Winx Saga
Fate: The Winx Saga

FATE: THE WINX SAGA, Öbür Dünya’da Alfea isimli büyülü bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu mevzu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini test etmeyi de öğrenmelidir. Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği FATE: THE WINX SAGA Iginio Straffi imzalı, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin reel oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

Fate: The Winx Saga Sosyal Medya Kanalları

Netflix Sayfası: www.netflix.com/fatethewinxsaga 
Instagram: https://www.instagram.com/fatenetflix/ 
Dizi Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: https://media.netflix.com/en/ 

Netflix Hakkında:

Netflix, 190’dan fazla ülkede 204 milyonu aşkın ücretli kullanıcının değişik türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve beyazperde filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı önder gösterim hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı bütün ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve sonrasında izlemeye devam ed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir