Connect with us

Hi, what are you looking for?

Netflix

Netflix, Fate: The Winx Saga’nın Tanıtım Videosunu Paylaştı

FATE: THE WINX SAGA, Öbür Dünya’da Alfea isminde büyülü bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu mevzu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini test etmeyi de öğrenmelidir.

Fate: The Winx Saga
Fate: The Winx Saga

Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği FATE: THE WINX SAGA Iginio Straffi imzalı, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin reel oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

Dizinin oyuncu kadrosunda Bloom rolünü yapan Abigail Cowen (The Chilling Adventures of Sabrina, The Fosters), Stella rolünü yapan Hannah van der Westhuysen (Grantchester, Lamborghini), Aisha rolünü yapan Precious Mustapha (Endeavour), Terra rolünü yapan Eliot Salt (Normal People, Gameface), Musa rolünü yapan Elisha Applebaum (Undercover Hooligan, No Reasons), Beatrix rolünü yapan Sadie Soverall (Rose Plays Julie), Riven rolünü yapan Freddie Thorp (The Discovery of Witches, Safe, Overdrive), Sky rolünü yapan Danny Griffin (So Awkward, The Gentlemen), Dane rolünü yapan Theo Graham (Clink, Hollyoaks, Brief Encounters) ve Sam rolünü yapan Jacob Dudman (The Stranger, Medici, The A List) yer istanbul escorts alıyor.

Dizide ek olarak Eve Best (Nurse Jackie), Robert James-Collier (Downton Abbey), Josh Cowdery (Fantastic Beasts & Where To Find Them) Alex Macqueen (The Thick of It, Sally 4Ever) ve Eva Birthistle (Brooklyn, The Last Kingdom) da rol alıyor.

Netflix, Fate: The Winx Saga
Netflix, Fate: The Winx Saga

FATE: THE WINX SAGA hakkında

Archery Pictures Production’ın Rainbow ile beraber hazırladığı bir Netflix orijinal dizisi. Altı bölümden oluşan dizide Brian Young (Vampire Diaries, Kyle XY) dizi sorumlusu ve yürütücü imalatçı olarak yer alıyor.

Archery Pictures’dan (Riviera, The State) Judy Counihan ve Kris Thykier ile Rainbow’dan Cristiana Buzzelli ve Joanne Lee de yürütücü imalatçı olarak görevalıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Netflix, FATE: THE WINX SAGA için İkinci Sezon Haberi Verdi! | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement