Karantina Günlerinde Oynanabilecek 5 Mobil Oyun

Karantina günlerinde Evde hepimizin canı sıkılıyor, Bilgisayar oyunlarındanda oldukça sıkılmış durumdayız. Sizlere Vakit Öldürebileceğiniz 5 tane Android alt yapılı oyun önereceğim.

1. aa

General Adaptive Şirketinin ürettiği bu Oyun, Telefonlarımızın başında hepimizin deli olduğu en basit ama en bağımlılık yapan oyunlar Arasında 1. sıraya girmektedir, Boş kalmamanız için Tavsiye Ederim.

2. BBTAN by 111%

Arcade Şirketinin ürettiği Topları atmak ve tuğla kırmak için parmaklarımızı gerdiğimiz bu Oyun, karantina günlerinde Doya Doya sıkılmadan oynayabileceğimiz Oyunların arasında 2. sıraya girebilir. Boş kalmamanız için Tavsiye Ederim.

3. ZigZag

Ketchapp Şirketinin ürettiği bolca zikzak yaptığımız, ve Bölümü geçmek için bizleri Telefon başında terleten bu Oyun, bizleri ekrana kenetletebilicek Oyunların arasında 3. sıraya girebilir. Boş kalmamanız için Tavsiye Ederim.

4. Hop Hop Hop

Ketchapp şirketinin ürettiği Sadece videolarını izlediğim halde Keyif veren bu oyun, karantina günlerinde Sıkıntıdan patlayacağınız zamanlarda iyi geleceğini tahmin ettiğim Oyunlar arasında 4. Sıraya girebilir. Boş kalmamanız için Tavsiye Ederim.

5. Dunk Shot

Yine Ketchapp Şirketinin ürettiği keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu Oyun, basket severlerin dikkatini çekiyor. Sizleri Karantina günlerinde boş kalmamanız için önerdiğimiz oyunların Sonuna geldik. Kendinize iyi Bakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir