Connect with us

Hi, what are you looking for?

Affiliate Marketing Aydınlatma Metni

Siberdefter’in gelir kaynaklarından bir tanesi de Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) methodudur. Çeşitli markalardan, çeşitli ajanslardan yapmış olduğumuz işbirlikleri sonucunda sitemiz içerisinde tanıtımını yaptığımız ürün/hizmetleri kendimize özel linkler ile pazarlarız ve böylelikle yapılan her satış başına önceden belirlenmiş oranlarda komisyon kazancı elde edilir.

Siberdefter komisyon oranlarını, nihai kazançları paylaşma zorunluluğunda değildir. Ayrıca pazarlanan ürünün sevkiyat aşamasında yaşadığı sorunlardan, bozuk gelmesinden ve/veya beklenildiği gibi gelmemesinden Siberdefter sorumluluk sahibi değildir.

Yatırım araçları hakkında

Siberdefter, çeşitli yatırım platformlarının Affiliate Marketing pazarlamasını yapıyor olabilir ya da ilerleyen zamanlarda bu platformlardan herhangi birinin Affiliate Marketing pazarlamasını yapmaya başlayabilir.

Bu platformlara Siberdefter aracılığıyla kayıt olan kişilerin yatırımlarından Siberdefter sorumlu değildir ek olarak Siberdefter hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veremez.

Platformumuz çeşitli kategorilerde içerik ve haber üretmekte olduğundan kripto para birimleri/hisse senetleri/yatırım fonları ve benzeri konularda hiçbir ekip üyemizin bu konularda yaptığı haberler/makaleler yatırım tavsiyesi değildir.