Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sinema

Börü 2039 (7.Bölüm) Ne Zaman Gelecek?

Alper Çağlar’ın senaristliğini yaptığı Börü 2039, 4. Bölüm, 5. Bölüm ve 6. Bölüm olmak üzere üç bölüm birden BluTV üzerinden 10 Mart itibariyle yayınlandı. Heyecanlı ve meraklar içersinde biten dizisinin yeni bölümü (7.bölüm) ne zaman gelecek?

Öncelikle bilmeyenler için Börü dizi serisinden bahsetmek isterim; gerçek hikayeleri konu edinen dizi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 2014 baharından 15 Temmuz 2016 Darbe Girişimine kadar yaşanılan bir çok olayı Polis Özel Harekat’taki Börü timinin gözünden ele alıyor.

6 bölümden oluşan Börü dizisi, sinema filmi ile birlikte 15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi gününü ele alıyor ve mücadeleci günü güzel bir şekilde ortaya koyuyor.

Börü 2039; Bilim Kurgu, Aksiyon ve Savaş kategorilerinde artık Türkiye Cumhuriyeti Emniyet güçlerinden bağımsız olarak faaliyet gösteren Börü’nün, Türkiye başta olmak üzere dünyayı tehdit eden üstün teknolojiye sahip terör örgütü Halcyon ile mücadelesini konu ediniyor.

Börü 2039 - Kemal Boratav
Börü 2039 – Kemal Boratav

Alper Çağlar tarafından yazılan dizi, 6.Bölüm itibariyle sezon finalini gerçekleştirdi. İzleyiciler ise şu an yeni bölümün/yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyorlar. Alper Çağlar, ekibi ve BluTV tarafında henüz bir açıklama gelmemesine rağmen dizide Tufan karakterine can veren Cansel Elçin, Instagram hesabı üzerinden yeni sezonun geleceğini doğruladı.

Börü 2039 2. Sezon Gelecek Mi?

Cansel Elçin, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “2. sezonda görüşmek üzere Tufan. Seni çok sevdim” açıklamasını yazdı. Bu da demek oluyor ki heyecan ve meraklarla biten dizinin, yeni bir sezon ile tekrardan izleyicileriyle buluşacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Börü 2039 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Şu anda ne BluTV tarafında ne de Alper Çağlar ve Ekibi tarafından dizinin 2. Sezonu hakkında herhangi bir açıklama yok fakat ilerleyen zamanlarda Börü 2039 2. Sezon tarihi hakkında bir bilgi edinmeyi bekliyoruz.

Konu hakkında gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siberdefter’i takipte kalmayı unutmayın.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Börü 2039 Sezon 2 Ne Zaman? | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement