Connect with us

Hi, what are you looking for?

Hakkımızda

İsimSiberdefter
Başlama tarihi3 Şubat 2019
KurucusuCenk Kahramaner
Genel Merkeziİstanbul, Türkiye
Çalışan Sayısı5
Site TürüBilişim ve Teknoloji
Üst KuruluşThe Code Republic

Siberdefter 3 Şubat 2019 tarihinde kurulmuş Türkiye merkezli bir içerik sitesidir. Cenk Kahramaner önderliğinde kurulan site teknoloji, bilim, uzay ve diğer ilgili kategorilerde içerik üretiminin yanı sıra kullanıcılara bir portal sunmaktadır.

Tarihçe

Siberdefter, teknoloji haberleri odaklı bir internet platformudur. Tarihsel olarak yayın hayatına ilk olarak 7 Mart 2014 tarihinde Blogger platformunda başlamıştır. Kısa süren ilk yayın hayatından sonra Şubat 2019 tarihinde tekrardan faaliyete geçmiştir. Siberdefter şu anda günümüzde teknoloji, bilim, kripto para, gündem gibi çeşitli kategorilerde içerikler üretiyorken yazılım dersleri de vermektedir.

Siberdefter Market

Siberdefter Market ve/veya SiberMarket, Siberdefter’e ait bir satış platformudur. Şirket 2021 Ocak-Şubat aylarında çalışmalarına başladı ve 14 Şubat öncesinde faaliyet sundu. Siberdefter Market, Affiliate Marketing modeliyle çalışan bir satış platformudur.

Sosyal Medya

İletişim

Reklam ve İş Teklifleri, Destek, Bilgi ve diğer her türlü konularda bizimle iletişime geçmek için iletisim@siberdefter.com mail adresimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.