Connect with us

Hi, what are you looking for?

Akıllı Saat

Amazfit GTR 2 ve GTS 2 Akıllı Saatler Artık Türkiye’de!

Amazfit, Birleşik Krallık ve ABD’de son aşama popüler olan Fashion serisi giyilebilir parlak zeka saatlerinin son iki sürümünü Türkiye’de piyasaya sürüyor. Amazfit GTR 2, geleneksel saat tasarımını kapsamlı fitness ve sıhhat seyretme özellikleriyle harmanlarken, Amazfit GTS 2 varlıklı özelliklerini şık bir tasarımla bir araya getiriyor. Amazfit GTS 2 KDV dahil 1599 TL, Amazfit GTR 2 ise KDV dahil 1699 TL üstünden Hepsiburada.com benzer biçimde oldukça sayıda muteber online satış platformundan temin edilebiliyor.

Etkileyici Teknoloji, Şık Tasarım

Paslanmaz çelik ve siyah alüminyum alaşımlı kasa seçeneklerine haiz olan Amazfit GTR 2, net ve okunması basit 3D kavisli cam ile kaplanmış canlı, yuvarlak 1,39 inç AMOLED ekranıyla klasik bir manzara sunuyor. Amazfit GTS 2 ince, zarif dikdörtgen gövdesi ve 1,65 inç AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor. Alüminyum alaşımlı kasaya haiz olan saatin gece siyahı, çöl altını ve kent grisi renk seçenekleri, ahenkli kayışlarla tamamlanıyor.

Her iki saatin monitörü optik Elmas Benzeri Karbon (oDLC) ve parmak izi bırakmayan kaplamalara haiz 3D Corning Gorilla camından üretildi. Bu, saat ekranının çizilmelere karşı mucizevi derecede kuvvetli ve kuvvetli olmasını ve saatin pak kalmasını kolaylaştırıyor.

Döndürülebilen monitör, saati hem sol hem sağ bileğinde kullanmayı tercih edenler için eşit derecede konforlu hale getiriyor. 40’tan fazla saat görüntüsü ve her vakit aleni monitör özelliği, ayrıntılı kişiselleştirme alternatifleriyle beraber geliyor. Özelleştirilebilir Hızlı Erişim Uygulaması yardımıyla en sevdiğiniz uygulamalara, e sıhhat ve fitness özelliklerine erişmek için monitörü sağa yada sola kaydırmanız yeterli.

Çok Yönlü Sağlık ve Fitness Yönetimi

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2, yüksek hassasiyetli kalp atışı seyretme özelliğine haiz. Kalp atış hızınızı 7/24 izleyen BioTracker™ 2 PPG optik sensör, kalp sağlığınızı daha iyi algılamak için dinlenme esnasındaki kalp atış hızınızı, kalp atış hızı bölgelerinizi izliyor ve anormal kalp atış hızı tespit ettiğinde sizi uyarıyor.

BioTracker™ 2 PPG, ek olarak kan-oksijen satürasyonunu ölçmek için OxygenBeats™ 4’ü desteliyor. Uzun süreli zihinsel çalışma, maraton yada yüksek yoğunluklu aleni hava sporları benzer biçimde fizyolojik aktivitelerde bulunduğunuzda kendinizi rahatsız hissediyorsanız, fizyolojik durumunuzu süratli bir biçimde algılamak için mevcut kan oksijen seviyenizi hızla ölçebilir sağlığınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Amazfit GTR 2 - Siberdefter Satın Al
Amazfit GTR 2

Amazfit parlak zeka saatler, uyku kalitesi seyretme özelliği yardımıyla uyku düzeninizi anlamayı ve uyku standardını iyileştirmeyi kolaylaştırıyor. Böylece uykunun REM safhası, hatta gündüz uykuları dahil hafifçe ve derin uyku aşamalarında ne kadar vakit geçirdiğiniz hakkındaki daha çok malumat edinebiliyorsunuz.

Her iki model kalp atış hızı verilerinizi, takip edilen aktivitelerinizi ve öteki sıhhat verilerinizi bir bakışta anlamanızı elde eden bir PAI skoruna dönüştüren yenilikçi PAI™ Sağlık Değerlendirme Sistemiyle geliyor. Kişisel Etkinlik Zekası anlamına gelen ve kapsamlı araştırmalar cevabında ortaya çıkan PAI™ Sağlık Değerlendirme Sistemi, sıhhatli kalmak, şahsi forumunuzun zirvesine ulaşmak ve bunu sürdürmek için ne kadar aktiviteye ihtiyacınız bulunduğunu anlamanızı kolaylaştırıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Amazfit GTR 2 - Siberdefter Satın Al
Amazfit GTR 2

Her iki Amazfit GT 2 serisi, stres seviyenizi dengelemenize destek olan stres seyretme özelliğine haiz. Böylece kendinizi baskı altında hissettiğinizde stresi düzenlemenin yeni yollarını keşfederek, rehavet için kendinize fırsat yaratabiliyorsunuz.

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2, egzersize başladığınızda kolayca etkinleştirebileceğiniz 90 popüler spor modu içeriyor. Egzersizleriniz esnasında mesafeyi, hızı, kalp atış hızı değişikliklerini, yakılan kaloriyi ve öteki egzersiz verilerini kaydedebiliyorsunuz.

Amazfit GT 2 saatleri, telefonunuz olmadan müzik dinleyebilmeniz için ortalama 3 GB mahalli müzik depolama alanına haiz. Çağrı yada bildirim aldığınızda özelleştirilebilir dokunsal geribildirim elde eden titreşim, her iki saati daha eğlenceli ve işlevsel hale getiriyor. Dilerseniz saatinizi kolunuzdan çıkardığınızda gizliliğinizi korumak için extra emniyet açısından otomatikman kilitlenmesini sağlayabiliyorsunuz. Dahili mikrofona ve hoparlöre haiz olan saatlerle saatiniz üstünden telefon görüşmeleri de yapabiliyorsunuz.

Amazfit GTS 2
Amazfit GTS 2

Yeni Nesil GT Saatler Hayatı Daha Akıllı, Daha Verimli ve Daha Eğlenceli Hale Getiriyor

Dahili sesle test ve parlak zeka asistan özellikleri, Amazfit GT 2 modellerini oldukça daha parlak zeka hale getiriyor. Desteklenen bölgelerde yerleşik Amazon Alexa10 ile saate sorular sorulabiliyor, malumat aranabiliyor, tercüme yaptırılabiliyor, alışveriş listeleri oluşturulabiliyor, alarmlar, zamanlayıcılar ve hatırlatıcılar eklenebiliyor, hava durumunu öğrenilebiliyor, parlak zeka ev cihazlarını test edebiliyor ve oldukça daha fazlası yapılabiliyor.

Amazfit GTS 2
Amazfit GTS 2

Türkçe dil desteği ve kullanım kılavuzuyla gelen ve ek olarak çevrimdışı sesli test özelliğine haiz olan saatinizin web erişimi olmasa bile spor modlarını açma, kalp atış hızı seyretme ve daha fazlasını saatinizle konuşarak gerçekleştirmenize imkan tanıyor.  

GT 2 serisi saatler, uzun pil ömrüyle hafta süresince sizi bir tek bırakmıyor. Güçlendirilmiş pile haiz GTR 2 tipik kullanımda 14 gün, temel kullanımla 38 gün dayanırken, GTS 2 tipik kullanımda 7 gün, temel kullanımda 20 gün pil ömrü sunuyor.

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 Fiyatı ne kadar?

Amazfit GTS 2 KDV dahil 1599 Türk Lirası, Amazfit GTR 2 modeli KDV dahil 1699 Türk Lirası, Amazfit GTR 2 Sport ise KDV dahil 1599 TL’ye çevrim içi satış platformlarından satın alabilirsiniz.

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 Kordonları

Akıllı saatinizi zevkinize uygun kordonlar ile kişiselleştirebilirsiniz, sizin için aşağıya uygun fiyatlı Amazfit GTR 2 kordonları linki bıraktık:

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement