Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sosyal Medya

Twitter Çöktü Mü? “Bir sorun oluştu.” Hatası!

Günümüz popüler sosyal medya platformlarından Twitter, çöktü mü? 23 Mart Çarşamba 2022 tarihi itibariyle internet sitesi üzerinden platforma giriş yapan kullanıcılar “Bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene.” hatasıyla karşı karşıya kalıyorlar? Peki bunun çözümü nedir?

Zaman zaman sosyal medya platformlarında Twitter’da dahil olmak üzere erişim sorunu yaşandığını görürüz, bunların başlıca nedenlerinden bir tanesi sunucunun daha fazla istek kaldıramıyor olmasıdır.

Twitter’a neden erişilemiyor? (23 Mart 2022)

Twitter, "Bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene." hatası
Twitter, “Bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene.” hatası

Sosyal medya platformları zaman zaman bakım ve güncellemeler ile gerek güvenlik açıklarını kapatıyor gerekse de yeni özellikleri yayına alıyor ve bu işlemler doğrultusunda erişim sıkıntıları meydana gelebiliyor.

Bu erişim sıkıntıları bazen küresel bazen bölgesel bazen de kullanıcı bazlı yaşanabiliyor ve bu tip durumlarda şirketler neden bir erişim sıkıntısı yaşandığını platform üzerinden duyuruyorlar.

Erişim sorununu uzun süre devam etme sebeplerinden bir tanesi ise kullanıcıların sürekli olarak sayfa yenilemesi yaparak düzelip düzelmediğini aralıksız olarak kontrol etmesinden de kaynaklanır, çünkü bu sırada sunucuya çok sayıda istek gitmektedir.

Şu an sorunun ne olduğu bilinmemekle birlikte platformun bir kaç saat içerisinde düzelmesini bekliyoruz. Bizleri resmi Twitter hesabımız üzerinden takip etmeyi unutmayın dostlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Müzik

Türk Rap Sanatçılarından Joker ve Allame, Twitter üzerinden birbirine keyifli gönderme içeren tweet paylaşımları ile ortak bir rap albümü üzerinde çalıştıklarını ve çok kısa...

İnternet

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu Twitter, her gün binlerce konunun tartışılmasına ev sahipliği ederken bazı suçların ise cezalanmasına sebebiyet oluyor. Örnek vermemiz gerekirse...

Donanım

Sony sonunda Playstation 5'in tasarımını dün ki sunumda bizlere tanıttı. Biz tasarımı çok fazla beğenmesek de yine de idare eder niteliğinde karşımıza çıkıyor. Fakat...

Dünya

Donald Trump , BM İklim Zirvesi’ndeki tutkulu konuşmasını alay ettikten bir gün sonra , Thunberg, Twitter biyografisini metnini değiştirerek, cumhurbaşkanının dikkatini çekti: harika bir gelecek Trump’un yorumu, dünya...

Advertisement