Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sinema

Erşan Kuneri Ne Zaman Yayınlanacak: Netflix ve Cem Yılmaz Açıkladı!

Türk karikatürist, komedyen, stand-up sanatçısı, sinema oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmen Cem Yılmaz’ın bir çok yapımında karşımıza çıkan popüler karakter Erşan Kuneri, dizi haline geliyor. Geçtiğimiz yıllarda duyurusunu yapan Cem Yılmaz dizinin yayın tarihini paylaştı.

Geçtiğimiz senelerde Cem Yılmaz, sosyal medya hesaplarında yaptığı duyuruda Erşan Kuneri karakterinin Netflix Orijinal Dizisi olarak bir dizi haline geleceğini duyurmuş ve zaman zaman set görüntülerini paylaşmıştı.

15 Nisan Cuma günü ise Netflix Türkiye ve Cem Yılmaz, resmi hesaplarından gerçekleştirdikleri paylaşımlarla Erşan Kuneri’nin ne zaman yayınlanacağına dair tarih ve görsel paylaştılar.

Erşan Kuneri ne zaman yayınlanacak?

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisi ile ilgili Tweeti
Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi ile ilgili Tweeti

Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabında yaptığı görsel paylaşımında “Geliyorum 🙂 Hayır o anlamda değil 13 Mayıs ‘ta geliyorum.” sözlerini paylaştı. Netflix Orijinal Dizisi olarak vizyona girecek olan Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanacak ve Netflix izleyenleriyle buluşuyor olacak.

Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosu

Netflix Orijinal Dizisi başlığında yayınlanacak olan dizide; Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, İbrahim Selim, Necip Memili, Bülent Şakrak ve Can Yılmaz yer alıyor.

Erşan Kuneri dizisinin konusu ne?

Eylül 2021 tarihinde çekimleri tamamlanan komedi kategorisindeki dizi, Erotik film yapımcısı ve yönetmeni Erşan Kuneri’nin 70’li ve 80’li yıllardaki hikayesini konu ediniyor olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Netflix

Netflix’in en çok sevilen ve heyecanla beklenen dizilerinden Stranger Things için dördüncü kısım fragmanı paylaşıldı. Heyecan ve aksiyonun bolca olduğu fragmanda Eleven karakterinin eski...

Netflix

Çeşitli Türk yerli yapımlarını da bünyesinde barındıran dizi içerik platformu Netflix, başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel ve Mehmet Ak gibi isimlerin paylaştığı yeni dizi...

Haberler

Bildiğiniz üzere bugün öğlen saatlerinde Netflix Türkiye, tarafından yapılan bir değişiklik ile abonelik paketlerinin ücretlerine zam geldiğini duyurmuştuk. Çok uzun sürmeden konu ile alakalı...

Netflix

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler çevrim içi video servisi Netflix, abonelik fiyatlarına zam yapma kararı aldı. Yeni düzenleme ile birlikte temel ve standart paketlerin...

Advertisement