Connect with us

Hi, what are you looking for?

Akıllı Saat

Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat

Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat

Android‘in aksine, Google‘ın Wear OS işletim sistemi OEM özelleştirmesine oldukça kilitlidir, ancak neyse ki, uygulamalar ve izleme yüzeyleri bir saatin diğerlerine kıyasla benzersiz olmasını sağlamaya yardımcı olabilir.

Kate Spade Sport veya KSNY Sport, markanın Wear OS saatleri koleksiyonunun en yenisidir. Fossil Grubu‘nun bir parçası olan saatin, dönen kronları, manyetik şarj halkaları ve sağlam bir genel deneyim gibi bazı tanıdık yönleri vardır.

İnce bantlı kompakt donanım

Birçok akıllı saatin problemi, küçük olmamalarıdır. Daha büyük saatler küçük bir bileğe iyi görünmediği için bu, birçok kadının sorun yaşadığı bir sorundur. Bu konuda kaç kez çevrimiçi şikayet gördüğümü size söyleyemem.

Kate Spade KSNY Sport bunu genel olarak ince olan bir tasarımla ele alıyor. Kalınlık yaklaşık 12 mm’de diğer Wear OS saatleriyle kabaca aynıdır, ancak fiziksel gövde 41 mm genişliğindedir ve tasarım, saatin gerçekte olduğundan daha ince görünmesini sağlar.

Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat
Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat

Bununla birlikte, belki de tüm bunlara en büyük katkıda bulunan faktör kompakt banttır. Çoğu akıllı saatin 20mm genişliğinde veya 22mm genişliğinde bant boyutları vardır, ancak KSNY Sport sadece 16mm‘ye iner. Bu, bu saatin ne kadar büyük olduğu konusunda büyük bir etki yaratıyor.

Sporun tüm varyantları farklı renklerde bir silikon bant ile gönderilir ve güvenli bir tokaya sahip sağlam bantlardır. Kalınlık benim tek endişem olurdu, ama karımın hiç sorun yaşamadığı bir şey.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kate Spade’in özelleştirme modları mükemmel

Yazılım söz konusu olduğunda, Spor kelimenin tam anlamıyla düzinelerce Fossil yapımı giyilebilir ile aynı Wear OS platformunu kullanıyor . İşletim sistemi bildirimlerde iyidir, bir sürü güzel uygulamaya sahiptir ve Google Fit gibi uygulamaları kullanarak temel fitness konusunda sorun çıkarmaz.

Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat
Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat

Kate Spade‘nin saatinin üstünlüğü, saat sistemleri üzerinden Wear OS’ye özel eklemeleridir. Kate Spade, KSNY Sport’u önceden özelleştirilebilen bir düzineden fazla farklı izleme yüzeyi ile dolduruyor. 

Her izleme yüzeyi renkler, komplikasyonlar ve daha fazlası ile özelleştirilebilir. Bu kısmen Wear OS’nin yerleşik izleme yüzeyi karuseliyle yapılabilir, ancak daha güçlü özellikler “Görünümünüzü Seçin” uygulamasında mevcuttur. Bu uygulamaya varsayılan olarak alt düğme kullanılarak da hızlı bir şekilde erişilebilir, ancak bu düğme başka bir uygulamayı açmak için değiştirilebilir.

 Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat
Kate Spade Sport İnceleme: Kompak WearOS Akıllı Saat

Bu uygulamanın açılması, kullanıcıların günün saatini, diğer mücevherlerinin rengini, giysilerinin rengini ve bir çanta gibi aksesuarların rengini seçerek saat yüzleri için hızlı bir şekilde özel bir tasarım oluşturmasına olanak tanır. Bunların hepsi seçildikten sonra, Kate Spade logosuna dokunmak uygulamanın bir renk kümesi oluşturmasını ve 16 Kate Spade saat yüzeylerinden birine uygulamasını sağlar.

Eşimin KSNY Sport’taki en sevdiği watchface, adım hedefinize ulaştıkça gün boyunca çiçeklerden bir taç yaprağı koparan bir analog watchface olan “Daisy” idi. Her izleme yüzeyinin, böyle bir işlevsel ekrana veya eğlenceli görsellere sahip akıllı bir tasarımı vardır. Örneğin, “Taksi” yüzü, saat açıldığında ekranın üzerine veya dışına bir taksi şoförüne sahiptir.

Her ne zaman bir yere gittik eşim bu saati giymedi, o hemen hemen her giydiği zaman watchface özelleştirilmiş.

Bu özelleştirme modları, bu saatin açık ara en eşsiz parçasıdır. Çok iyi çalışıyorlar ve bu donanımı gerçekten farklı kılıyorlar. Örneğin bir Apple Watch bu şekilde özelleştirilemez ve Samsung Galaxy Watch ile de kolayca mümkün olan bir şey değildir. Çoğu Wear OS saatinin en iyi kısmı fiziksel tasarımdır ve KSNY Sport, Kate Spade ve Fossil ile yazılımın bu konuda daha fazla nasıl yardımcı olabileceğini gösterir.

KSNY Sport hakkında başka ne bilmelisiniz?

  • Pil ömrü: Genel olarak, pil ömrü Sport’ta nispeten iyidir. Kolayca bir gün sürer, ancak kesinlikle her gece şarj etmeniz gereken bir saat. Aksi takdirde, yeni gün işe başladığınızda kendinizi meyve suyunuz tükenir.
  • Performans: Kate Spade Sport, Qualcomm’un 512MB RAM ile eşleştirilmiş en son Snapdragon Wear 3100 işlemcisini kullanıyor. 1GB’ı görmeyi çok isterim, ancak bu süper kompakt donanım için alan tasarrufu önemlidir ve deneyimi mahvetmez gibi görünüyor. Günün sonunda, işe yarıyor ve performans bir anlaşma kırıcıdan çok uzak.
  • Ekran: Diğer Fossil Group akıllı saatlerinde olduğu gibi KSNY Sport da oldukça iyi bir dairesel ekrana sahip. Çoğu senaryo için yeterince parlaktır gaziantep escort ve canlı renklere ve iyi görüş açılarına sahiptir. Temelde burada şikayet edecek bir şey yok.

Kate Spade Sport Nereden Alınır?

KSNY Sport, CES 2020’de piyasaya sürülen yeni olanlar da dahil olmak üzere çeşitli renklerde mevcuttur . Fiyatlandırma 275 $ ‘dan başlıyor .Gül Altını/ Yeşil, Siyah / Pembe ve Gül Altını / Pembe dahil renkler mevcut.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Yapay Zeka

Google, yapay zeka alanında önemli bir adım atarak, geliştirdiği mesajlaşma botu Google Bard’ı genel erişime açtığını duyurdu. Uzun süredir kapalı beta aşamasında olan Bard,...

Yazılım

Firebase, Google tarafından geliştirilen bir mobil ve web uygulamaları geliştirme platformudur. Firebase, veri depolama, veritabanı, kullanıcı yetkilendirme, push bildirimleri, gerçek zamanlı sohbet ve benzeri...

Cep Telefonu

XDA-Developers ekibi tarafından elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda internet devi Google’ın yakın zamanda piyasaya süreceği yeni nesil amiral gemisi segmentindeki telefonları Google Pixel 6 ve...

Girişimcilik

İnternet devi Google, Oyun ve Uygulama Akademisi adında yeni bir eğitime başlıyor ve katılım sağlayacak kişiler Akademi’de uygulama, oyun ve oyun sanatı geliştirme, proje...

Advertisement